50 %
Заштеда 1190 ден

Воз на батерии со Панорамско Тркало

2380 ден 1190 ден

Иновативен воз на батерија со панорамско тркало.

Опис

Прекрасен воз на батерии со иновативна пруга со амбиент на забавен парк, која прво детето треба да ја склопи а потоа да си игра.

Карактеристично за овој сет е панорамското тркало кое ротира 360 степени, свети и свири, кога е поставено на пругата.

А како бонус тркалото може да се извади, да се постави возот внатре и да се вози.

Сетот доаѓа во прекрасно живописно и импресивно пакување што го прави и идеален за подарок.

Забелешка: Можно е да има благи варијации во комбинациите на боите за разлика од приложените фотографии.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×