15 %
Заштеда 45 ден

Воз

250 ден

Воз на батерии со локомотива, и 3 вагони инспириран од популарните цртани ликови.

На залиха

Опис

Воз на батерии, инспириран од популарните цртани ликови.

Сетот се состои од локомотива + три вагони и шини за возење.

Возот работи на 1 обична АА батерија (која не е вклучена во сетот).

Кога ќе се состават шините се добива пруга со должина од над 100см

Возот плени со својата едноставност, и ќе ги занимава вашите деца со часови.

Сетот доаѓа во прекрасно живописно трговско пакување што го прави и идеален за подарок.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This