10

Вратило

Original price was: 1250 ден.Current price is: 1125 ден.

Квалитетно вратило, за вежбање и развој на мускулатурата на горниот дел од телото.

Нема на залиха

Опис

Квалитетно вратило од челик со нелизгави рачки обложени со обвивка од еколошка ТПЕ пена.

Вратилото е идеално за целосен развој на горниот дел на телото и горните екстремитети.

Може да вежбате кога е закачено на врата, а може да вежбате кога е поставено и на под.

Одлично е за истегнување на грбот флексорите, градите и рамењата. Ги кондиционира и релаксира вашите мускули, дава сила, и го зацврстува грбот.

Одлично е за унапредување на вашите јога вештини, ослободување на тензија во мускулите, грчеви, а со вежбањето го вадите и стресот со што делувате и на вашиот централен нервен систем и се релаксирате.

Вратилото е цврсто, издржува голем товар до 100 кг, лесно се монтира, а е неверојатно лесно и може да го носите со себе насекаде.

Во здраво тело здрав дух!

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This