10
10
10
10

Вреќа за Перење

135 ден225 ден

Иновативни, заштитни вреќи за перење достапни во 3 големини.

Опис

Купивте нова прекрасно декорирана облека или веш, и за жал после само едно перење треба да ги фрлате или поправате бидејќи се оштетило при перењето?

Не повеќе, еве идеално решение!

Ви ја претставуваме иновативната вреќа за перење со која овие проблеми ќе станат минато.

Овие ултра практични вреќи за перење се изработени од специјална нежна мрежа и се закопчуваат со патент во кои вашата облека и веш ќе бидат совршено заштитени.

Нема повеќе мислење како ќе го исперете вашиот нов и скап градник или веш со чипка, само го ставате во вреќата и го перете без да се оштети. Покрај за перење може да ги користите и како торби за пакување и чување на облеката посебно се погодни за затшта на облеката во наполнети куфери и торби.

 

Карактеристики и погодности:
– Едноставна е за употреба и може да ја употребувате повторно и повторно
– Ја заштитува облеката од оштетување
– Ултра лесно за користење
– Може да се користи и како вреќа за чување и пакување
– 3 различни големини

Производот е достапен во 3 големини по акциски цени:
S = 135 ден (редовна цена 150 ден)
M = 180 ден (редовна цена 200 ден)
L = 225 ден (редовна цена 250 ден)

Производот ќе го добиете во ОПП пакување во боја.

Додатни информации

Големина

S (30x40cm), M (40x50cm), L (50x60cm)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This