Вртелешка за над креветче – Musical Mobile

1490 ден

Вртелешка за над креветче на батерии.

Нема на залиха

Опис

Комбинирана вртелешка за над креветче.

Се врти го занимава и заспива бебето, свири, и свети,  идеално спознавање на околината.

Изработено од високо квалитетни хипоалергенски-нетоксични материјали 100% безбедно!

Уредот свети и свири за користење ноќе, а вртливиот карузел на кој се закачени прекрасни фигури на животни е идеален за користење преку ден.

Играчките во форма на авион, автомобил, локомотива и брод освен со карузелот може да се користат и како фигури за играње.
Покраш што го занимава и заспива детето, ова е одличен инструмент и за развој на имагинативноста и моторните функции, посебно видот, слухот и моториката.

 

Работи на AA батерии

Димензии на пакувањето: 53 x 50 x 7см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×