20

Закачалка (Бела)

Original price was: 850 ден.Current price is: 680 ден.

Стабилна ултра модерна бела закачалка со три нозе.

Нема на залиха

Опис

Исклучително практична и стабилна метална закачалка со три нозе.

Закачалката има прекрасен мултифункционален дизајн, на три места има по три куки за закачување почнувајќи од врвот кон средината – вкупно 9.

Вашата облека и аксесоари секогаш ќе ви се прегледно организирани и на дофат.

Прекрасна бела боја, ќе се вклопи во секој ентериер, а ќе ја користите повторно и повторно. А исклучително лесно се склопува и расклопува.

Димензии:

Цената е за 1 закачалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This