20 %
Заштеда 320 ден

Закачалка со Мермерно Постоље

1590 ден 1270 ден

Стабилна ултра модерна закачалка со мермерно постоље.

Нема на залиха

Опис

Исклучително практична и стабилна метална закачалка со постоље од мермер.

Одлична комбинација на црна боја со пониклувани делови, ќе се вклопи во секој ентериер, а ќе ја користите повторно и повторно.

Димензии:

  • Висина 180см
  • Дијаметар на мермерното постолје 38см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This