30 %
Заштеда 300 ден
30 %
Заштеда 300 ден
30 %
Заштеда 300 ден
30 %
Заштеда 300 ден
30 %
Заштеда 300 ден
30 %
Заштеда 300 ден
30 %
ПОПУСТ 300 ден

Женски Елек (Црвен)

690 ден

Црвен Женски Елек со џебови и патент.

Исчисти
Шифра: МБИ-170-црвен- Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Прекрасен, исклучително удобен и практичен, секојдневен женски елек со прикладни џебови и патент.

Може да се носи во секакви комбинации и прилики.

Ви гарантираме дека ќе стане омилено парче од вашата гардероба кое ќе го носите повторно и повторно.

Произведено во Македонија.

Состав на материјал:

100% полиестер

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This