50

Мидер Хулахопки

390 ден

Затегнете ги вашите облини инстантно со помош на овој неверојатен производ.

На залиха

Опис

Со Мидер Хулахопките можете да изггледате повитки…

Без диета, без лекови, без напорен фитнес и дефинитивно без трикови. Едноставно облечете ги хулахопките со што веднаш ќе ја поправите вашата линија.

Овој фантастичен производ е внимателно дизајниран за да ви овозможи подобрување на изгледот токму на оние места каде што тоа ви е  најпотребно.

 

Со самото облекување на мидерот инстантно се:

  • намалува стомакот
  • подига задникот
  • оцртуваат половините
  • разубавува формата на нозете

Со Мидер Хулахопките вашето тело да изгледа повитко и поцврсто – ќе ви овозможат инстантно да го намалите вашиот обем. Без оглед на вашата возраст и линија, можете да изгледате послаби и во форма, без гладување или напорно вежбање…

Одлични се и за избегнување на лините на гаќичките што може да се познаваат под облеката. Освен тоа, потпората што ја пружаат може да помогне и кај лица со проширени вени.

За инстантно постигнување на подобра линија, нарачајте веднаш.

 

Мидерот е достапен во 4 големини L, XL, XXL, XXXL. Пишете во забелешка која големина да ви пратиме или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каква да ви пратиме.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување – идеално за подарок.

Додатни информации

Големина

M, L, XL, 2XL, 3XL

Боја

Крем, Црна

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Можеби ќе ве интересира....

Pin It on Pinterest

Share This