25 %
Заштеда 160 ден
25 %
Заштеда 160 ден
25 %
Заштеда 160 ден
25 %
Заштеда 160 ден
25 %
Заштеда 160 ден
25 %
Заштеда 160 ден
25 %
ПОПУСТ 160 ден

Женски Долен Дел – М51

630 ден 470 ден

Прекрасен и удобен, секојдневен краток женски долен дел од вискоза.

Исчисти

Опис

Прекрасен и удобен, секојдневен краток женски долен дел изработен од вискоза.
Може да се носи во секакви комбинации и прилики.
Произведено во Македонија.

Состав на материјал:

Вискоза

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×