50 %
Заштеда 495 ден
50 %
Заштеда 495 ден
50 %
ПОПУСТ 495 ден

Прилагодлив Каиш – Комфорт Клик

990 ден 495 ден

Ултра практичен кожен каиш со прилагодлив – иновативен систем на заклучување

Исчисти

Опис

Конечно кожен каиш кој совршено ви одговара. Нема дупки, се што треба да направите е да го прилагодите.

Благодарение на системот со 32 пресконувачки жлебови поставени на секој 63 милиметри, панталоните секогаш ќе ви бидат совршено притегнати.

 

Каишот може да го носат сите лица со обем на половините од 71 до 122 см. Сето тоа благодарение на специјалниот систем за лесно фиксирање со мали жлебови.

Колку често ви се има случено поради Х причини да морате да правите нови дупки на каишот, или вашиот обем е тука некаде помеѓу две дупки на каишот?  Да не зборуваме за потребата да го олабавите после убава гозба (додека да легне јадењето),  Сето ова ќе стане минато благодарение на иновативниот Комфорт Клик!

Покрај функционалноста каишот е со прекрасно дизајнирам, плени со својата убавина и одлично ќе се вклопи со сите ваши панталони.

Каишот изработен од неколку слоја, зацврстен е со двоен штеп, а достапен во кафеава и црна боја, а доколку нарачате од двете бои по еден ќе добиете 20 посто попуст и плус бесплатна испорака до врата.

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување, што го прави идеално и за подарок.

Додатни информации

Боја

Црна, Кафеава, Двете со 20% Попуст

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This