Дрвен Ѕиден Часовник (30×18 см)

409 ден

Дрвен Ѕиден саат.

Шифра: 5373 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Ѕиден часовник изработен од фино дрво, во внатрешноста декориран суво цвеќе.

Димензии
Висина: 30 см
Ширина: 18 см

Додатни информации

Тежина 0.50 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Дрвен Ѕиден Часовник (30×18 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This