Ѕидни Џебови – Fox

270 ден

Практични ѕидни џебови со 3 нивоа за поставување на вашите аксесоари и реквизити.

Опис

Практични ѕидни џебови кои може да ги чувате вашите реквизити и аксесоари.

Изработени од квалитетно платно кое тешко се валка.

Димензии:
Висина 65 см
Ширина 30 см

Овој производ е достапен со 3 раллични дезени: Крокодилче, Лисица и Фламинго.

Додатни информации

Боја

Крем, Сина

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×