15 %
Заштеда 1730 ден

Ѕидно Огледало – Meriggiare (Premium)

11500 ден 9770 ден

Прекрасно, декоративно, функционално, масивно ѕидно огледало.

Нема на залиха

Опис

Ѕидните огледала од премиум серијата се карактеризираат со масивност, високо квалитетна изработка, внимание на деталите и се разбира прекрасен дизајн кој едноставно воодушевува.

На овој премиум модел главното огледало е обиколено со помали правоаголни огледала, совршено поставени и компонираат една прекрасна целина што едноставно предизвикува восхит.

Димензии:
Дијаметар 90 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×