10 %
Заштеда 1250 ден

Ѕидно Огледало – Mozzafiato (Premium)

12500 ден 11250 ден

Прекрасно, декоративно, функционално, масивно ѕидно огледало.

Опис

Ѕидните огледала од премиум серијата се карактеризираат со масивност, високо квалитетна изработка, внимание на деталите и се разбира прекрасен дизајн кој едноставно воодушевува.

На овој премиум модел главното огледало е обиколено со помали кружни огледала, совршено поставени и компонираат една прекрасна целина што едноставно предизвикува восхит.

Димензии:
Дијаметар 90 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Ѕидно Огледало – Mozzafiato (Premium)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This