3D Ѕиден Часовник (15B)

550 ден

DIY 3D самолеплив ѕиден часовник прекрасно стилизиран со црни кругови.

На залиха

Опис

Сјаен самолеплив 3Д часовник со кој импресивно ќе го пополните ѕидот.

3Д самолепливиот ѕиден часовник е модерен и елегантен додаток за вашиот дом. Со неговиот уникатен дизајн и тродимензионална структура, овој часовник ќе ја претвори вашата просторија во стилски и функционален простор.

Приспособлив, елегантен и со стил. Идеален за дневната соба, канцеларијата, чекалната, ходникот, итн..

Произвводот е произведен со ултра прецизно ласерско сечење, а изработен од сјаен акрил во комбинација со ЕВА пена (етилен винил ацетат)

Сјајниот акрил изобилува со ефектни рефлексии, што создава игра на светлина и додава луксузен изглед на вашиот ѕид.

Бидејќи е самолеплив, лесно и брзо го ставате на ѕидот без потреба од дополнителни алатки или дупки.

Овој ѕиден часовник е идеален за секоја просторија во вашиот дом, вклучувајќи ги дневната соба, спалната соба, трпезаријата, купатилото и холот. Тој не само што ги покажува точното време, туку и се истакнува како уметнички дел и декоративен елемент.

Додадете ја елеганцијата и функционалноста на 3Д самолепливиот ѕиден часовник во вашиот дом и направете ја вашата просторија убава и стилски уредена. Нарачајте веднаш и уживајте во висококвалитетниот и модерен дизајн на овој прекрасен производ.

Димензии:

Производот работи на 1 обична АА батерија од 1.5v која не е вклучена во сетот. (За оптимална долготрајна употреба се препорачува употреба на алкални батерии.)

Производот доаѓа во прикладно картонско пакување.

Цената е за 1 примерок.

Pin It on Pinterest

Share This