50

Самолепливи Тапети – White Silk

130 ден

Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива тапета за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со прекрасна нежна текстура.

На залиха

Опис

Декоративна заштитна водоотпорна, самолеплива тапета за заштита и декорирање на вашите ѕидови и  покуќнина.

Со овие самолепливи тапети со леснотија ќе ги разубавите, подновите и заштитите, ѕидовите а може да ја залепите и на мебелот, кујната, вратите или едноставно кажано на сите површини кои може да се залепи.

Тапетите се водоотпорна, отпорна на масло и кога ќе се залепи воопшто не се познава дека е нешто залепено туку се добива претстава дека станува збор за вистинска луксузно обработена површина.

Вашите ѕидови ќе пленат со убавина, а со леснотија ќе ги заштите и подновите покуќнината, мебелот, фиоките, полиците, старите плочки, вратите, работните површини итн…

Со прекрасен дезен, тапетите пленат со својата убавина и елеганција.

Со голема леснотија може да ја поставите на било која површина, најпрво треба да го избришете местото, пригответе ја тапетата за лепење. И полека да ја залепите притискајки со крпа или некој мек предмет за да избегнете воздушни меурчиња. А во случај да ви промакне некое воздушно меурче може да го дупнете со игла и да го израмните.

Едноставно кажано ова е производ кој ќе го искористите со задоволство и е ограничен само со вашата имагинација, на местата и околностите каде што може да се искористи.

Тапетите се водоотпорни и отпорни на масло, многу тешко се валкаат, а исклучително лесна е за чистење, се поминува само со крпа.

Димензии:
Ширина 60 см
Должина по желба.
Цената е за 1 метар должина со 60 см ширина.

Погоре во количина изберете колку метри сакате да нарачате.
Производот ќе го добиете во форма ролна со 60см ширина и должина според вашите спецификации.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This