35 %
Заштеда 270 ден

Алат со Куфер (сет9)

500 ден

Ултра практичен сет од 9 алатки со пластичен куфер.

Нема на залиха

Опис

Ултра практичен сет од 9 алатки со куфер кој со сигурност ќе ви се најде во домот или автомобилот.

Идеално за ситни поправки и брзи фиксови.

Благодарение на пластичниот куфер за чување и носење, алатките секогаѓ ќе ви бидат организирани и на дофат.

  • СЕТОТ СЕ СОСТОИ ОД:
  • Чекан
  • Штрафцигер Прав
  • Штрафцигер Крстач
  • Штрафцигер Фазомер
  • Скалпер
  • Клешта
  • Метро
  • Самолеплива Изолир Лента
  • Пластичен куфер

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Димензии: 250x180x60mm
Материјал: Челик + Пластика

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This