20 %
Заштеда 70 ден

Млазен Чистач за Заби

280 ден

Иновативна алатка со вградена моќна пумпа и шприц за миење на забите.

На залиха

Опис

Одлична алатка за миење на вашите заби! Испробајте го овој чистач на заби кој работи со вода или орална течност.

Оралната хигиена е најважна во зачувувањето на здравјето на вашите заби, со редовна употреба на овој уред ќе ги избегнете проблемите кои потекнуваат од не доволна орална хигиена. Алатката се состои од комора со вградена моќна пумпа и шприц за плакнење на забите.

Едноставен за користење, едноставно го полните со вода или орална течност и само со притискање на копчето започнете темелно да ги испирате на вашите заби. Нема потреба од батерии и комплицирани инсталациии. Воедно овој уред потполно ги заменува чепкалките за заби, забите и непцата ќе ви бидат чисти без ризик да ги оштетите со чепкалките.

Идеален е за луѓето кои носат фиксни протези, и воопшто за генералната орална хигиена.

Не е штетен и е создаден буквлано за секој оној кој сака да одржува идеална хигиена на своите заби. Ова е задолжителен производ доколку имате порцелански коронки.

Прекрасно дизајниран, може да го користите секојдневно, нема по природна состојка од водата, ќе ви помогне прецизно да си ги исчистите забите.

Карактеристики и Погодности:

  • Ултра практичен ергономски дизајн
  • Инстантно плакнење на забите
  • Не иритира
  • Брзо и безболно ги чисти забите
  • Исклучително лесен за употреба
  • Користи обична вода
  • Не користи батерии
  • Компактен, елегантен и дискретен
  • Унисекс
  • Може да го користете секој ден

 

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This