50 %
Заштеда 75 ден

Шаблони за Шминкање – Cat Line

150 ден 75 ден

Шаблони за шминкање со кои лесно ќе постигнете заводлив мачкин изглед, мијаууу.

На залиха

Опис

Очите се првото нешто што забележуваме, а да се нашминкате професионално со заводлив мачкин изглед, треба или многу време и трпение или користење услуга на професионен шминкер, која чини многу пари.

Благодарение на овие прекрасни иновативни шаблони за шминкање, со леснотија ќе ги нашминкате очите и ќе го имате тој неодолив мачкин заводнички шмек.

Сетот се состои од два шаблони, еден за подискретни линии, а еден за подеблеи, со кој може да се нашминкате на повеќе начини.

Шаблоните се исклучително лесни за употреба, лесно се чистат, и ќе ги користите со задоволство повторно и повторно.

Во пакувањето е вклучено и упатство во боја со фотографии со насоки за користење.

МИЈАУУУУУ!

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This