50 %
Заштеда 280 ден

Алатка за Чистење Микробранова

280 ден

Практична Алатка за еколошко чистење на микробранови печки.

На залиха

Опис

Ви ја претставуваме Гневната Домаќинка!

Исклучително практична алатка за чистење микробранови печки…

Се што треба да направите е да ја наполните со вода и оцет, поставите во вашата микробранова печка и вклучите 7 минути, за крај пребришете со крпа.

Изработена од високо квалитетна пластика отпорна на високи температури, дизајнирана да испушта пареа од горниот дел.

Лесна за употреба и најважно ќе исчистите без штетни хемикалии, брзо и ефикасно, по употребата само измијте ја и складирајте до следната употреба.

Алатката е достапна во повеќе бои, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме во зависност од достапноста.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This