30 %
Заштеда 165 ден

Алатка за Чистење Одвод

385 ден

Иновативен ултра практичен сет за чистење затнат одвод.

На залиха

Опис

Повторно ви се затна одводот?
Се мислите дали да плаќате мајстор, да го викате комшијата, или да купувате средство за одзатнување?

Ви ја претставуваме оваа иновативна алатка со микро јадици за лесно решавање на проблемот.

Косата е број 1 проблем за затнување на одводот. Ако во вашиот одвод тешко протекува водата, многу лесно и брзо може да ви се запуши од косата и сапуницата кои се насобрале во цевката.

За да го исчистете вашиот одвод со хемикалии потребни ви се 30-60 минути и многу често не се ефикасни.

Со помош на оваа Алатка за чистење одовод и со помош на нејзините микро-јадици успешно ќе го исчисти вашиот одвод и тоа инстантно. Леснo за употреба само вметнете, завртете и повлечете. Идеално за брзи и ефикасни резултати, по употребата само измијте и складирајте до следната употреба.

Брзо го чисти затнатиот одвод. Алатката се врти 360° и успешно ги вади и најголемите нечистотии. Тајната е во тоа што алатката има микро јадици со кои ја фаќа косата и нечистотијата без да ги оштети цевките или пак да закачи некои делови од одводот.


Алатката е долга е 45 см, така што блокадите во одводот за кои мислевте дека е тешко да се достигнат веќе е минато. Исто така алатката е флексибилна и ултра тенка и може да се свитка и навре во сите одводи и ја дроби нечистотијата без потреба од разложување.

Нема водоводчија! Не грижете се оваа алатка е лесна за употреба и тоа во само три чекори: Ставете го стапот, вртете ја рачката и отстранете ја нечистотијата и косата.
Алатката е високо квалитетна со технологија за брзо поврзување со пластичен калап кој го држи стапот и стапот останува стабилно поврзан за рачката додека вие работете. Оваа алатка е квалитетна и трајна која треба да ја има секој дом. Во сетотот се вклучени 2 стапа со микро јадици.

 

Карактеристики и погодности:
-Инстантно го чисти одводот
-Нема потреба од мајстори или хемикалии
-Заштедува пари
-Технологија со микро јадици
-Резервен стап со микро јадици
-Лесно за употреба, чистење и складирање

Сетот доаѓа во прикладно трговско пакување идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This