35 %
Заштеда 100 ден

Алатка за Чистење Одвод

185 ден

Иновативна ултра практична челична алатка со клешта за чистење одвод.

На залиха

Опис

Повторно ви се затна одводот?
Се мислите дали да плаќате мајстор, да го викате комшијата, или да купувате средство за одзатнување?

Ви ја претставуваме оваа иновативна челична алатка со вградена механизам со клешта за лесно решавање на проблемот.

Косата е број 1 проблем за затнување на одводот. Ако во вашиот одвод тешко протекува водата, многу лесно и брзо може да ви се запуши од косата и сапуницата кои се насобрале во цевката.

За да го исчистете вашиот одвод со хемикалии потребни ви се 30-60 минути и многу често не се ефикасни. Кои и те како ќе го оптеретат семејниот буџет. А алатката ја купувате само еднаш и ќе ја користите повторно и повторно.

Со помош на оваа Алатка за чистење одовод и со помош механизмот со клешта успешно ќе го исчисти вашиот одвод и тоа инстантно.

Леснo за употреба само вметнете, притиснете и повлечете.

Алатката е долга е 60см, така што блокадите во одводот за кои мислевте дека е тешко да се достигнат веќе е минато. Исто така алатката е флексибилна и тенка и може да се свитка и навре во сите одводи и ја собере нечистотијата без потреба од разложување.

Идеално за брзи и ефикасни резултати, по употребата само измијте и складирајте до следната употреба.

Карактеристики и погодности:
-Инстантно го чисти одводот
-Механизам со клешта
-Нема потреба од мајстори или хемикалии
-Заштедува пари
-Изработена од челик
-Лесно за употреба, чистење и складирање

Должина 60 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This