25

Алатка за Миење Чаши

Original price was: 380 ден.Current price is: 285 ден.

Практична алатка со четки и вакум држачи за лесно миење чаши и од внатре и од надвор.

Уште само 4 на залиха

Опис

Миењете чаши е една од најтешките работи во домаќинството.

Ви ја претставуваме оваа иновативна алатка за миење чаши со две четки, со која со леснотија ќе ги измиете чаштите и од внатре и од надвор.

А благодарение на инвентивниот дизајн со вакум држачи алатката со леснотија ќе ја прицврстите во умивалникот, и веднаш да започнете со миење.

А може да ја закачите дури и на плочките или на работната површина.

Чашите ќе може да ги измиете буквално со една рака.

Алатката исклучително лесно се чисти, а може и да ја расклопите. За убаво да ја измиете пред и по употреба.

Изработена од високо квалитетна пластика со високо квалитетни влакна на четките, алатката е дизајнирана да ја користите повторно и повторно.

 

Побрзајте и нарачајте вендаш, количините нема вечно да траат.

Димензии:

Цената е за една алатка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This