31 %
Заштеда 115 ден

Алатка за Сечење и Лупење – Cutter & Peeler

370 ден 255 ден

Револуционерна мултинаменска алатка за сечење и лупење на зеленчукот.

Нема на залиха

Опис

Револуционерна мулти-наменска алатка 2 во 1 за лупење и сечење.

Исклучително практична, ергономскиот дизајн ја прави многу лесна за користење без употреба на прекумерна сила, бидејќи сечивата се изработени од високо квалитетен нерѓосувачки челик.

 

Со оваа прекрасна алатка зеленчукот а посебно морковот и краставиците прво ќе ги излупите а потоа ќе ги сечете на совршени кришки. Идеално за салати и гарнири.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This