20

Самолеплива Фолија

Original price was: 150 ден.Current price is: 120 ден.

Декоративна заштитна водоотпорна, огноотпорна самолеплива фолија за заштита и декорирање на вашите ѕидови и работни површини.

На залиха

Опис

Декоративна заштитна водоотпорна, огноотпорна самолеплива фолија за заштита и декорирање на вашите ѕидови и работни површини.

Со оваа револуционерна самолеплива фолија со леснотија ќе ги заштитите и разубавите вашите ѕидови и работни површини.

А може да ја користите и како подлога во фиоките.

Фолијата е водоотпорна, отпорна на масло и е отпорна на високи температури.

Со прекрасен дезен соквадратчиња во различни нијанси, фолијата плени со својата убавина и елеганција.

Со голема леснотија може да ја поставите на било која површина, најпрво треба да го избришете местото, пригответе ја фолијата за лепење. И полека да ја залепите притискајки со некоја картичка за да избегнете воздушни меурчиња.

Може да ја пресечете за помали површини, а може да декорирате и поголеми површини комбинирајќе 2 или повеќе фолии.

Фолијата многу тешко се валка, а исклучително лесна е за чистење, се поминува само со крпа.

Фолијата е во достапна неколку различни бои.

Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за една фолија.

Димензии:
Ширина 45 см
Должина 70 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This