Алатка за Сечење Јајца

110 ден

Практична алатка за сечење јајца, изработена од цврста ABS пластика.

 

Нема на залиха

Опис

Практична алатка за сечење јајца, изработена од цврста ABS пластика.

Има два начини на сечење за добивање различни форми.

Едноставно за користење, се става јајцето врз калапот и со горниот дел за сечење се претиска.

За миг го сечете јајцето на неколку делови и веднаш можете да зачинувате, декорирате и.т.н.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This