50

Влошки за Перална

Original price was: 340 ден.Current price is: 170 ден.

Сет од 4 нелизгави амортизациони влошки за машина за перење алишта. Цената е за 1 пакување со 4 влошки.

На залиха

Опис

Сите знаеме колку може да бидат мачни и иритантни вибрациите и шетањето на машината за алишта. Но не грижете се ние го имаме правото решение за вас со помош на овој револуционерен производ тоа ќе остане во минатото.

Ви го претставуваме сетот со 4 влошки за перална.

Изработени од висококвалитетна гума која покрај одличната амортизација ви гарантира издржливост и квалитет.

Едноставни за користење само ги наметнувате на ногарките, и при секое вклучување на пералната ќе ги фалите и ќе се чудите зашто порано не сте ги набавиле.

Покрај намалување на вибрациите и шетањето, ќе добиете и простор под машината за полесно чистење и одржување на подот. Сите знаеме колку е мачно кога треба да се мрда машината за да се исчисти под нејзе.

Производот исто така може да се користи како стопер на маси или столици за да не се лизгаат и да бидат стабилни.

Напомена пред да се постави се препорачува машината да се изнивелира.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално и за подарок.

Цената е за еден сет со 4 влошки.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This