Алатка за стискање лимон – Инокс

105 ден

Алатка за стискање на лимон изработена од високо квалитетен нерагосувачки челик – Инокс.

Шифра: Б30 Категории: , , Ознака:

Опис

Алатка за стискање на лимон со која ќе ја исцедите последната капка сок изработена од високо квалитетен нерагосувачки челик – Инокс. Истата  ќе користите со години повторно и повторно.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Алатка за стискање лимон – Инокс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This