50

Апаратче за Кучиња и Мачки

495 ден

Иновативно револуционерно ултрасонично апаратче кое може да служи за дресура, но и како репелер за кучиња и мачки.

На залиха

Опис

Ви го преставуваме револуционерното ултрасонично апаратче кое може да служи за дресура, но и како репелер за кучиња и мачки.

Колку пати ви се случило да налетате на глутница од кучиња и да неможете ништо да направите како би се обезбедиле себе си или вашите деца?

Доволно е само да притиснете на копчето и репелерот ќе ја заврши работата.

Репелерот функционира на ултра сонични звуци кои ги бркаат кучињата и во никој случај не им наштетува или повредува, едноставно ги тера да се тргнат од вас. Истата операција може и да се користи за нивна дресура.

Компактен дизајн кој ќе можете да го носите секогаш со вас и да се чуствувате безбедно.

Производот е изработен од АБС пластика која ви гарантира квалитет и долготрајност.

Едноставен за користење потребно е само да го притиснете копчето и кучињата ќе избегаат.

Сите знаеме дека безбедноста на нас и нашите најмили е најважна. Со купување на овој производ  ќе имате едно гајле помалку.

Производот е мал и компактен и убаво лежи во рака, долг е 11.3см, така да може да го носите со себе насекаде без да ви прави товар. Работи на V9 батерија која не е вклучена во сетот.

Производот доаѓа во прикладно блистер трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This