50

Магична Крпа за Стакло

65 ден

Магична крпа за стакло, ќе ја користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија.

Нема на залиха

Опис

Магичната Крпа за стакло е најдобрата крпа за бришење и чистење на стаклени површини што воопшто ја имате видено, ќе бидете вчуденовидени од својствата и карактеристиките и ќе ја користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија.

Оваа  магична крпа е изработена со најнова иновативна технологија, од полимерски микрофибер со бамбусови влакна, има навистина револуционерни карактеристики.

Може да ја користите за стаклата и дома и на автомобилот.

Крпата е мека и пријатна кога ја држите во рака. Бојата не бледее и влакната не се кубат.

Издржува високи температури без да и се наруши интегритетот.

Апсорбира големо количество вода, а дамките од крпата лесно се отстрануваат со вода.
Може да ја користете мокра и сува и нема непријатен мирис.

Покрај за стакло, без проблем може да ја користите и за секаков вид површина отстранувајќи секаков вид нечистотија и секакви дамки без да и наштети на површината и што е најважно не остава никакви траги. Употребувајте ја како сунѓер за миење садови, а и како сува крпа за бришење на измиените садови.

Друга вежна карактеристика е што крпата исклучително лесно се мие само со вода за секунда.

Крпата е многу нежна на допир и пријатна во раката, може да ја користите на сите површини (стакло, домашни апарати како на пр. ТВ, компјутер и сл., за бришење на прашината на екранот, мебелот, подот и др., во кујната, дневната итн.)

Може да ги користите, суви, со вода и со средство за чистење. Со леснотија ќе ги отстраните дамките, без да оставите трага, нема капење, траги од бришење на прозорците, нема неред, крпата одговара за секоја површина.

Крпата е достапна со 2 вида на завршеток на краевите (на залиха има само како на сликата доле десно)

Крпата е антибктериска и спречува развивање на микроорганизми, појава на мувла и лош мирис.

 

Димензии:
Ширина и Должина 25 x 25 cm

Крпата е достапна во повеќе бои од двете страни, ќе ви биде испратена боја по случеаен избор.

Цената е за 1 крпа.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This