30 %
Заштеда 205 ден

Бамбусови Крпи – Сет8

480 ден

Иновативен сет од 8 супер апсорбливи крпи изработени од бамбусови влакна.

Уште само 9 на залиха

Опис

Крпи изработени од 100% бамбусово влакно кои се дизајнирани со иновативна технологија за апсорбирање.

Лесно ги отстрануваат дамките без да остават трага, нема капење, нема неред и ја чистат секоја површина.


Крпите се антибактериски и спречува развивање на микроорганизми, појава на мувла и лош мирис.

Многу се меки и нежни и може да ги користите на сите површини (стакло, домашни апарати како на пр. ТВ, компјутер и сл., за бришење на прашината на екранот, мебелот, подот и др., во кујната, дневната итн.)

Карактеристики за производот:
– Изработни од 100% бамбусово влакно
– Апсорбира течност 10х од нејзината тежина
– Лесно отстранува дамки од кока кола, вино, домашни миленичиња
– Не капе, не прави неред
– Ја чисти, суши и полира секоја површина
– Се пере во машина за алишта
– Нема да ја оштети површината

Спецификации за прозводот
– Голема крпа (50х60см)
– Мала крпа (38х38см)

Сетот се состои од 4 големи крпи и 4 мали крпи вкупно 8.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This