10

Автомобил

45 ден

Мал автомобил играчка достапен во повеќе бои.

На залиха

Опис

Мал автомобил со вграден механизам за возење.

Може да се користи во секакви игри, а и како додаток на разни патеки и сетови за возење.

Одлична забава за најмалите.

Димензии:
6.8*3.2*2.2cm
11g/个

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката какво да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This