15

Јаже за Скокање со Бројач

85 ден

Јаже за скокање со бројач достапно во повеќе бои.

На залиха

Опис

Оваа јаже за скокање со бројач е како здив свеж воздух за разлика од модерните игри со смартфони, таблети и конзоли.

Може да го користат и момчиња и девојчиња и возрасни, јажето е долко 230см.

Јажето е одлично за физички развој и набивање кондиција, не случајно многу спортисти набиваат кондиција скокајќи на јаже.

Рачките се обложени со фин мек нелизгав материјал а во едната има вградено и бројач за да може да изброите колку пати ќе рипнете. Кога ќе завршите може да го ресетирате бројачот со копчето за ресет.

 

Карактеристики и погодности:

  • Идеално за забава
  • Физичка активност
  • Во здраво тело здрав дух
  • Живописни бои
  • Бројач и ресет копче
  • Меки нелизгави рачки
  • Висок квалитет
  • Долго јаже
  • Унисекс за деца и за возрасни

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каква да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This