11 %
Заштеда 1440 ден
babyboom-paket-pink
LO-kol-babyboom5LO-kol-babyboom4LO-kol-babyboom3LO-kol-babyboom8LO-kol-babyboom9LO-kol-babyboom6LO-kol-babyboom7LO-GRADINKALO-GRADINKA-GALERILO-GRADINKA-GALERI2relaksator-rozeLO-babyboomROZE

BabyBoom Пакет – (Количка+Градинка+Релаксатор)

13430 ден 11990 ден

Пакет Babyboom, купете комплет и заштедете. Количка, Релаксатор и Градинка.

Опис на Производот

BabyBoom пакет кој се состои од:

Количка (редовна цена 6990 Денари)

Градинка (редовна цена 3990 Денари)

Релаксатор (редовна цена 2450 Денари)

(кликнете на секое поединечно за повќе информации)

Ова е идеален пакет за сите со принова во семејството, есенцијални реквизити кои и најверојатно ќе ги набавите поединечно, а со овој пакет ќе заштедите од семејниот буџет.

 

 


			

Додатни информации

Боја

Плава, Розева

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “BabyBoom Пакет – (Количка+Градинка+Релаксатор)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This