117-crn-1
stol1BARSKI-DOLEN-DEL

Барски стол 117 (Црн)

2700 ден

Шифра: КСК-117-црн Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис на Производот

Лиен PVC барски стол со пониклувано постолје, со механизам за подесување на висината. Достапен е во црна боја

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Барски стол 117 (Црн)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest