20 %
Заштеда 65 ден

Сталажа за Ќоше

330 ден 265 ден

Практична сталажа која може да ја поставите на ќоше помеѓу 2 ѕидни површини, во купатилото или кујната, во туш кабината, на мебелот, итн…

Нема на залиха

Опис

Исклучително практична сталажа која може да ја поставите на ќоше помеѓу 2 ѕидни површини, во купатилото или кујната, во туш кабината, на мебелот, итн…

Вашите предмети и аксесоари секогаш ќе ви бидат на дофат, ќе си го организирате просторот и ќе ви заличи купатилото.

А посебно е погодна за туш кабини, каде ќе може да си ги поставите шампоните бричот и геловите.

Сталажата може да ја користите и во кујната за да ги организирате зачините и кујнските алатки.

 

И најважната работа сталажата исклучително лесно се монтира, доаѓа со силиконски самолеплив панел, кој само го залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепилото е исклучително силно и ќе држи без проблем товар до 5 кг, а и водоотпорно е. Но се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува.

 

Сталажата е достапна во бела и сива боја. Доколку имате преференца за боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

ДИМЕНЗИИ:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This