Аркопал Чинија за десерт (19 см)

60 ден

Чинија за десерт

Опис

Аркопална чинија  погодна за сервирање десерт или предјадење и дијаметар од 19 см

Држачот не е вклучен во цената.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Аркопал Чинија за десерт (19 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This