Дек за Ајфон – Base Dock

250 ден

Елегантен дек за полнење на ајфон смартфон.

Шифра: 17981-4 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Елегантен дек на кој може да стои и да го полните вашиот Ајфон.

Дизајнирано за ајфон 5, а може да се приклучи и ајфон 6.

 

Достапно во бела и црна боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договорите со нашите оператори каква боја да ви пратиме.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×