15

Чанта – Dream Travel

Original price was: 1165 ден.Current price is: 990 ден.

Ултра практична квалитетна чанта за патување, која може да ја носите како рачен багаж и во ниско буџетните летови.

На залиха

Опис

Исклучително практична унисекс чанта за секакви намени, погодна е за патувања и екскурзии, студенти, спортисти, како бебешка ташна, складирање и пренесување роба или предмети, итн…

Благодарение на унифицираните димензии чанатата може да ја земете со себе во авион како рачен багаж.

Чантата е водоотпорна изработена од PVC оксфорд материјал.

Има два дела и делот за влажни работи е обложен со водоотпорен EVA материјал.


Ташната е со прекрасен и функционален дизајн која има прегради за одделување на суви и мокри работи.

На пример после туширање во теретана да ги разделите мокрите од сувите алишта. Или да си поставите еден пар резервни чевли.


Идеална е за патување, за одење на плажа, кампување, риболов, после вежбање, сурфање, пловење, итн.

Мулти практична се закопчува со квалитетни патенти.

Може да ја користете и за чување на бебешки мали играчки или за било кои реквизити на детето или фамилијата кога кампувате или секојдневно патувате.

Ќе бидете пријатно изненадени колку работи собира.

Торбицата има неколку практични џебови, како и вграден ремен за рачно носење.

Димензии:

Цената е за 1 чанта.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This