25 %
Заштеда 90 ден

Детска Кујна

270 ден

Детска кујна со решо, садови за готвење и кујнски алатки.

Уште само 6 на залиха

Опис

Прекрасен сет за играње – детска кујна

Сетот се состои од решо, садови за готвење и кујнски алатки.

Изработено од квалитетна пластика и која од далеку изгледа како да е метал.

Одлично за имагинативна игра, и безбројни моменти забава.

Димензии:

Димензии на пакувањето:

Производот доаѓа во прикладно блистер трговско пакување во боја, што го прави идеално за подарок.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This