30

Самолеплива Табла

Original price was: 500 ден.Current price is: 350 ден.

Ултра практична самолеплива табла за пишување, шарање и цртање.

На залиха

Опис

Покрај трчањето, шарањето и цртањето е една од омилените активности на најмалите.

Еве решение кое ќе донесе часови забава во вашиот дом.

Ви ја претставуваме самолепливата табла, која доаѓа во вид на самолеплива ролна но со специјален адхезив кој не остава траги и може да ја поставувате и остранувате мултикратно.

Таблата може да се користи за безброј намени, цртање, пишување, евиденција, мени, рецепти, итн… А како бонус во сетот добивате и 5 креди за пишување на таблата

Одлично се лепи на стаклена и дрвена површина, на тапети и пред да ја залепете внимавајте површината да биде мазна, рамна и чиста. (Ве молиме внимателно да ги прочитате начините на употреба пред да ја залепете вашата табла)


Ролната може да ја сечете на помали делчиња и да правите декориации на внатершните ѕидови или прозорци во градинките, домовите, купатилата, канцелариите, домовите или продавниците.

Одлично се лепи на стаклена и дрвена површина, на тапети и пред да ја залепете внимавајте површината да биде мазна, рамна и чиста.

Сетот се состои од:
-1 x самолеплива табла во форма на ролна
-2 x бели креди
-1 x црвена креда
-1 x жолта креда
-1 x зелена креда

Димензии:

Производот доаѓа и во прекрасно трговкско пакување – идалено за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This