20

Дигитален Организер за Биро

720 ден

Високо квалитетен организер за пенкала и моливи за на биро со дисплеј, термометар, часовник, аларм, календар, тајмер, итн..

На залиха

Опис

Мултинаменски ексквизитен дигитален организер за на биро, со кој ќе ви бидат подредени пенкалата и моливата, ќе ви го покажува времето и календарот и ќе ја мери температурата во просторијата.

Изработен од квалитетна АБС пластика со прекрасен дизајн и исклучително практичен.

Големиот дигитален диспеј е одличен за користење на вградените дигитални функции како што се: часовникот, тајмерот, календарот, денот, температурата итн.. А организерот има вградено и аудио функција, погодна за аларм и тајмер.

Одличен е за работа во канцеларија, за ученици или студенти, а убаво е и секој дом да има по еден квалитетен организер од ваков тип.

Благодарение на иновативниот дизајн, дисплејот има јак контраст, и ќе може да ги прочитате податоците од најразлични агли. Ќе го користите секојдневно со големо задоволство.

Организерот работи на две обични АА батерии кои не се вклучени во сетот.

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This