50 %
Заштеда 250 ден

Држач за Мобилен со Вакум и Нано

500 ден 250 ден

Универзален вакум држач за гаџети со нано леплива подлога.

Опис

Користете го вашиот мобилен или таблет без употреба на раце, идеално при возење работа, готвење, чистење, или било каква друга активност..

Овој инвентивен држач со вакум држач на подножјето, подесива рачка со зглоб на кој е поставена нано леплива подлога која може да ротира 360 степени. Вакумот одлично фаќа на сите мазни површини, а како бонус во сетот е вклучена и округла пластична самолеплива подлога која може да ја залепите на грапави површни, а врз неа вакумот.

Ултра лепливата нано полимерска површина која е исто како милиони вакум смукалки. Со леснотија ќе ги поставувате и отстранувате вашите гаџети повторно и повторно.

А доколку се извалка само измијте го со млака вода и повторно ќе лепи како ново.

Држачот е универзален и одговара за сите типови мобилни и гаџети.

 

  • Карактеристики:
  • Инстанто ги фаќа вашите гаџети
  • Вакум држач
  • Подесива рачка
  • Ротација 360°
  • Држи и хоризонтално и вертикално
  • Се закачува на било која површина
  • Уникатен нано полимерски дизајн
  • Се чисти со млака вода
  • Самолеплив додаток за грапави површини

Димезнии:

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување идеално и за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×