20 %
Заштеда 45 ден

Држач за Мобилен со Магнет

225 ден 180 ден

Универзален магнетен држач за мобилни телефони и гаџети.

Нема на залиха

Опис

Користете го вашиот мобилен или таблет без употреба на раце, идеално при возење работа, готвење, чистење, или било каква друга активност..

Овој ултра компактен и исклучително практичен магнетен држач за мобилни телефони и гаџети ќе го користите со задоволство, повторно и повторно.

Сетот се состои од главна единица која доаѓа со квалитетна 3М самолеплива подлога која благодарение на минималистичкиот дизајн може буквално да ја поставите каде сакате. И самолеплива тенка кружна метална плочка која ја лепите на задната страна на вашиот гаџет.

Прекрасен и практичен држач, кој и те како ќе ви го олесни секојдневните активности со вашиот мобилен телефон, посебно кога возите.

Држачот е универзален и одговара за сите типови мобилни и гаџети.

 

  • Карактеристики:
  • Инстанто ги фаќа вашите гаџети
  • Подесивост
  • Ротација 360°
  • Држи и хоризонтално и вертикално
  • Се залепува на било која површина
  • Уникатен минималистички дизајн

Димезнии:
Дијаметар 30мм
Висина 25мм

 

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×