25

Држач за Туш Рачка

Original price was: 200 ден.Current price is: 150 ден.

Ултра практичен самолеплив држач за туш рачки.

На залиха

Опис

Иновативен и многу практичен самолеплив држач за туш рачки.

Држачот е универзален и на него се фаќаат 99,9% од сите туш рачки.

Благодарение на иновативниот дизајн, додека се туширате рачката може буквално да ја наместите под агол како што сакате.

Нема потреба од бушење на плочките и ѕидот во вашето купатило. Само го лепите со исклучително јаката лепенка која издржува многу голем товар.

Држачот има и две закачалки, идеални за закачување на ваште реквизити за бања.

Нема потреба за комплицирани монтажи, благодарение на јаката вградена лепенка, се што треба да направите е да најдете соодветно место те поставите онаму каде што ви одговара најмногу.

ДИМЕНЗИИ:

Држачот е достапен во 4 бои. Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This