60

Закачалка

Original price was: 50 ден.Current price is: 20 ден.

Ултра практична проѕирна самолеплива закачалка со голем издржливост на товар..

Нема на залиха

Опис

Високо квалитетна самолеплива проѕирна закачалка која ќе се вклопи на секој ѕид.

На закачалките може да закачете буквално се, од облека до различни предмети и аксесоари до клучеви и ножици.

Може да ги користите во кујната, купатилото, детската, спалната, или едноставно кажано било каде во домот.

Со леснотија ќе ги залепите скоро на сите површини.

Исклучително лесни за монтажа,

Прово го пребришувате и само ги залепувате на местото што сакате и ги користите по потреба.

Цената е за една закачалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This