20

Држач за Жардиниера

360 ден

Ултра практичен високо квалитетн метален држач за жардиниера.

На залиха

Опис

Високо квалитетен метален држач за жардиниера.

Благодарение на иновативниот дизајн, се овозможува со леснотија да го прикачите на сите огради и слични места.

Исклучително лесно за користење, само ја вметнувате жардиниерата во конструкцијата и заедно ги закачувате н оградата.

Димензии:

 

Цената е за 1 држач за жардиниера.

Забелешка држачот доаѓа без жардиниерата доаѓа без метален држач кој може да се купи посебно.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This