10

Двоен Штендер – Премиум

Original price was: 1500 ден.Current price is: 1350 ден.

Високо квалитетен премиум двоен телескопски црн штендер за алишта со тркала.

Нема на залиха

Опис

Високо квалитетен двоен телескопски штендер-сталажа со тркала, со кој облеката и реквизитите секогаш ќе ви бидат на дофат.

Благодарение на инвентивниот телескопски дизајн, Висината на задниот и предниот дел на штендерот може да ја подесувате од 90-155см, а ширината од 90 до 155см. Во зависност од приликите и потребите.

А може и да го возите низ домот благодарение на вградените тркала, и да го фиксирате на одредена позиција со кочниците на тркалата.

Тркалцата ротираат 360 степени, а  имаат и кочници и може да го закочите.

Шипките на штендерот се со дијаметар од 25мм кои се симетрично распоредени во двојниот дизајн.

Ова го прави штендерот исклучително стабилен и траен.

Покрај како штендер може да се користи и како закачалка, сталажа, дури и како сушара за сушење алишта, изработен е од високо квалитетни материјали и лесно се склопува и расклопува.

 

Димензии:

Овој модел е достапен во неколку прекрасни дезени и бои, а имаме и други модели со различни димензии, сите штендери на залиха со цени може да ги видите на следниот линк:
ШТЕНДЕРИ

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This