10

Организер за Фрижидер

990 ден

Иновативен метален организатор кој се поставува на фрижидер со држачи и закачалки.

На залиха

Опис

Иновативен метален организатор кој се поставува на фрижидер со држачи и закачалки.

Организерот е прекрасно дизајниран, има држачи на кои може да ги поставите вашите фолии и ролни, комора за зачините и 5 закачалки на кои може да ги закачите и подредите вашите крпи и кујнски реквизити, а воедно секогаш ќе ви се при рака.

Елегантен прекрасен и практичен дизајн, со леснотија ќе го поставите на фрижидерот.

Нема потреба за комплицирани монтажи. И најважната работа закачалката исклучително лесно се монтира, доаѓа со вакум држачи, кој само го залепувате на површините од фрижидерот и нема потреба од бушење и дупчење.

Исклучителна лесна операција, ќе го монтирате за помалку од минута.

и се што треба да направите е да ги поставите вашите фолии, ролни, бришач, зачини, крпи и аксосоари, кои секогаш ќе ви се на дофат и максимално ќе го искористите просторот.

Држачите се идални за ролни, алуминиумска фолија, стреч фолија, хартија за печење, ролна хартија или крпи. А во преградата уредно ќе си ги поставите зачините.

Едноставно кажано се ќе ви биде на едно место без да имате неред во вашите шкафови.

Организерот ќе го користите без проблем во годините што доаѓаат, изработен е од метал, што гарантира трајност.

Едноставно кажано понекогаш се појавува производ, кој откога ќе започнете да го користете ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Ова е еден од тие производи, се сложувате нели?

ДИМЕНЗИИ:

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This